Overzicht wedstrijden

Overzicht van de wedstrijden 2017

 

Wedstrijd 1: (Oostende) 4 februari 2017

Wedstrijd 2: (Eke) 25 februari 2017

Wedstrijd 3: (Gent) 25 maart 2017

Wedstrijd 4: (Torhout) 13 mei 2017

Wedstrijd 5: (Sint Niklaas) 10 juni 2017

Wedstrijd 6: (Lichtervelde) 8 juli 2017

Wedstrijd 7: (Deinze) 23 september 2017

Wedstrijd 8: (Bonheiden) 7 oktober 2017

Wedstrijd 9: (Vlekkem) 25 november 2017

 

Overzicht van de wedstrijden 2016

 

Wedstrijd 1: (Oostende) 6 februari 2016

Wedstrijd 2: (Sint-Niklaas) 27 februari 2016

Wedstrijd 3: (Torhout) 19 maart 2016

Wedstrijd 4: (Gent) 4 juni 2016

Wedstrijd 5: (Vlekkem) 25 juni 2016

Wedstrijd 6: (Lichtervelde) 16 juli 2016

Wedstrijd 7: (Bonheiden) 03 september 2016

Wedstrijd 8: (Deinze) 15 oktober 2016

Wedstrijd 9: (Eke) 12 november 2016

 

Overzicht van de wedstrijden 2015

 

Wedstrijd 1: (Vlekkem) 31 januari 2015

Wedstrijd 2: (Deinze) 21 maart 2015

Wedstrijd 3: (Eke) 6 juni 2015

Zomerfinale: (Gentbrugge) 27 juni 2015

Wedstrijd 4: (Lichtervelde) 29 augustus 2015

Wedstrijd 5: (Torhout) 31 oktober 2015

Wedstrijd 6: (Sint-Niklaas) 21 november 2015

Finale: (Gent) 19 december 2015

 

Overzicht van de wedstrijden 2014

 

Wedstrijd 1: (Bonheiden) 8 februari 2014

Wedstrijd 2: (Deinze) 12 april 2014

Wedstrijd 3: (Rekkem) 21 juni 2014

Wedstrijd 4: (Sint-Niklaas) 26 juli 2014

Wedstrijd 5: (Gentbrugge) 6 september 2014

Wedstrijd 6: (Torhout) 8 november 2014

Finale: (Eke) 6 december 2014

 

Overzicht van de wedstrijden 2013

 

Wedstrijd 1: (Eke) 16 februari 2013

Wedstrijd 2: (Deinze) 4 april 2013

Wedstrijd 3: (Vlekkem) 13 juli 2013

Wedstrijd 4: (Sint Niklaas) 17 augustus 2013

Wedstrijd 5: (Gentbrugge) 9 november 2013

Wedstrijd 6: (Rekkem) 7 december 2013

Finale: (Sint-Niklaas) 21 december 2013

 

Overzicht van de wedstrijden 2012

 

Wedstrijd 1: (Torhout) 28 januari 2012

Wedstrijd 2: (Gentbrugge) 24 maart 2012

Wedstrijd 3:(Kapellen) 2 juni 2012

Wedstrijd 4: (Deinze) 28 juli 2012

Wedstrijd 5: (Eke) 22 september 2012

Wedstrijd 6: (Bonheiden) 17 november 2012

Finale: (Sint-Niklaas)

 

Overzicht van de wedstrijden 2011

 

Wedstrijd 1: (Deinze) 29 januari 2011

Wedstrijd 2: (Gentbrugge) 12 maart 2011

Wedstrijd 3: (Torhout) 28 mei 2011

Wedstrijd 4: (Ingelmunster) 13 augustus 2011

Wedstrijd 5: (Eke) 1 oktober 2011

Wedstrijd 6: (Bonheiden) 12 november 2011

Finale: (Gent City) 10 december 2011

 

Overzicht van de wedstrijden 2010

 

Wedstrijd 1: (Deinze) 6 februari 2010

Wedstrijd 2: (Eke) 13 maart 2010

Wedstrijd 3: (Torhout) 8 mei 2010

Wedstrijd 4: (Ingelmunster) 3 juli 2010

Wedstrijd 5: (Bonheiden) 4 september 2010

Wedstrijd 6: (Gent City) 20 november 2010

Finale: 18 December 2010 om 14h00

 

Overzicht van de wedstrijden 2009

 

Wedstrijd 1: (Deinze) 31 januari 2009

Wedstrijd 2: (Eke) 4 april 2009

Wedstrijd 3: (Sint-Niklaas) 20 juni 2009

Wedstrijd 4: (Gentbrugge) 15 augustus 2009

Wedstrijd 5: (Torhout) 17 oktober 2009

Wedstrijd 6: (Gent) 5 december 2009

Finale: (Bonheiden) 19 December 2009

 

Overzicht van de wedstrijden 2008

Wedstrijd 1: (Deinze) 23 februari 2008

Wedstrijd 2: (Eke) 5 april 2008

Wedstrijd 3: (St-Niklaas) 10 mei 2008

Wedstrijd 4: (Torhout) 12 juli 2008

Wedstrijd 5: (Gentbrugge) 6 september 2008

Wedstrijd 6: (Vlekkem) 8 November 2008

Finale: (Hove) 6 December 2008